Слушать радио киев еврейский

межнациональные связи

Українська незалежна рада єврейських жінок входить до складу Міжнародної ради єврейських жінок МРЄЖ (ICJW), (головний офіс в Ізраїлі), а також є філіалом Європейської ради єврейських жінок (головний офіс в Англії).

МРЄЖ представляє інтереси єврейських жінок по всьому світу.

Створена у 1912 році МРЄЖ представлена 52 жіночими організаціями в 47 країнах світу,

які борються за соціальну справедливість й добробут для всіх рас та віросповідань. МРЄЖ забезпечує право голосу жінок у всьому світі. А також захищає права жінок, сімей та їх національну самобутність.

МРЄЖ представляє єврейських жінок із всіх верст населення на всіх важливих міжнародних форумах.Стратегічним положенням МРЄЖ є протистояння та реагування на протиправні дії відносно єврейських громад та жінок в цілому. В Організації об’єднаннях Націй (ООН) МРЄЖ має консультативний статус недержавної організації (НДО). При Економічній та Соціальній Раді (ЕКОСОР). Й має постійні делегації в Нью-Йорку, Женеві, Відні й Парижі. Представники МРЄЖ регулярно присутні на засіданнях Генеральної Асамблеї ЕКОСОР, ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО, де приймають участь в консультаціях разом з іншими НДО. МРЄЖ також представлена в Раді Європи, в Європейському Жіночому Лобі, Раді релігій світу й Міжнародній Коаліції з прав людини.

В 2006 році ми, жінки, громадянки України, по національності єврейки, подали заявку на включення нас до складу Міжнародної Ради єврейських жінок (ICJW), яка об’єднує жінок із 47 країн. Ми плідно працювали на території України, втілюючи в життя основні напрямки діяльності ICJW: сприяння розвитку жіночого лідерства; сприяння запобіганню насильства над жінками, продажі жінок, порушенню їх прав, формуванню відносин на засадах рівноправ’я; захист громадянських прав єврейських жінок та членів їх сімей;сприяння підвищенню ролі єврейської жінки, що проживає в Україні, в суспільному житті України та інших держав; сприяння в наведенні тісних контактів між єврейськими жінками України та інших країн.

У вересні 2009 року Україну відвідала з робочим візитом голова Європейської Ради єврейських жінок Джилиан Голд. Вона ознайомилась з нашою діяльністю й високо оцінила її результати.

Наша організація Українська незалежна рада єврейських жінок представлена в сімнадцяти областях України.

Нас проінформували, що в листопаді 2009 року робочих зборах на в Празі, було розглянуто питання про прийняття Української незалежної ради єврейських жінок до складу Міжнародної Ради єврейських жінок в якості повноправного члена на конвенції Міжнародної Ради єврейських жінок, яка відбудеться в травні 2010 року в Кейптауні.

Мною, як Президентом Української незалежної ради єврейських жінок, було отримано запрошення на історичну подію прийняття української організації «Українська незалежна рада єврейських жінок» до складу міжнародної організації Міжнародної Ради єврейських жінок (ICJW)на Конвенції в Кейптауні, яка відбудеться у травні 2010 року.Відомості про Українську незалежну раду єврейських жінок та її керівника Гройсман Елеонору Наумівну внесені в офіційний каталог Конвенції МСЄЖ (ICJW) 2010 року.

Лилиан Голд, Президент европейского совета еврейских женщин, в гостях
у Элеоноры Гройсман.

kjh

hhh

ugug

hjhjhuy

09

jkgh

Встреча лидеров общественности Украины и Европейского .Союза с Главным раввином Украины и Киева Яковом Дов Блайхом.

gh

ui

______________________________________

Аркадий Ильич Монастырский, Президент Еврейского Форума Украины, Исполнительный директор Еврейского Фонда Украины, Президент Ассоциации неправительственных организаций во время посещения Общественной организации “Группа поддержки экологического осознанного родительства “Феникс” и Семейного клуба “ЭЯ”.

kjgрпh

khgf

ljhg

_____________________________________________________

Страницы: 1 2 3 4