Слушать радио киев еврейский

Елеонора Гройсман, Президент Української незалежної ради єврейських жінок, взяла участь у засіданні круглого столу «Сучасний інформаційний простір і діти: як протистояти небезпекам?», який відбувся 1 червня 2010 року в УРІНФОРМІ

Июнь 1st, 2010 | by admin |

Елеонора Гройсман, Президент Української незалежної ради єврейських жінок, взяла участь у засіданні круглого столу «Сучасний інформаційний простір і діти: як протистояти небезпекам?», який відбувся 1 червня 2010 року, в День захисту дітей, в УРІНФОРМІ.

Організатором круглого столу виступила Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі, яка є постійним позавідомчим державним експертним і контролюючим органом,відповідальним за утвердження здорового способу життя та належного стану моральності суспільства. Засідання проводилося під головуванням Голови Комісії Василя Васильовича Костицького.

Під час засідання обговорювалися такі питання:

1. Участь жіночих громадських організацій у формуванні державної політики у сфері захисту суспільної моралі.
2. Небезпеки сучасного психосоціального простору для дітей.
3. Картина світу дітей в умовах інформаційного насильства.
4. Діти і медіа: соціалізація в агресивному медіа-середовищі.
5. Держава і громадськість: співпраця заради майбутнього.

До участі в роботі круглого столу були запрошені лідери жіночих громадських організацій, посадовці міністрств та відомств, іноземні фахівці та вітчизняні науковці.

Всі присутні виступили проти інформаційного насилля. По результатам круглого столу складено Резолюцію.

Елеонора Гройсман розповіла про необхіднімть створення постійнодіючого форуму жінок, очолюючих жіночі громадські організації. Розповіла про ефективність такої спільної роботи на прикладі Міжнародної ради єврейских жінок. Пояснила на яскравому прикладі, як інформаційне насилля породжує інші види насилля.
А також запропонувала присутнім підтримати роботу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі в той час, коли в її напрямок направлені напади про недоцільність її існування, як органу, який відроджує цензуру.
Суспільна мораль – це основа суспільства. А аморальність – це шлях у прірву.

1

2

3

11

4

5

6

7

8

9

10

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.