Слушать радио киев еврейский

Колесніченко Вадим Васильович став юридичним консультантом та консультантом з питань правосуддя Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

Апрель 24th, 2010 | by admin |

В березні 2010 при Українській незалежній раді єврейських жінок було створено Консультативну групу з фахівців ключових сфер суспільно-політичної діяльності.

Консультативна група формується з представників політичної еліти України, відомих державних та громадських діячів та високопрофесійних спеціалістів в окремих галузях.

Основна мета діяльності консультантів: в разі нашого звернення надавати консультації для організації плідної роботи УНРЄЖ з тих питань, в яких вони є фахівцями, на громадських засадах.

23 квітня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Колесніченко Вадим Васильович, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань звільнення суддів та реагування на порушення законодавства у сфері правосуддя, Голова Ради ВОО “Правозахисний громадський рух “Русскоязичная Украіна”.

Вадим Васильович прийняв нашу пропозицію бути юридичним консультантом та консультантом з питань правосуддя Української незалежної ради єврейських жінок. Інформація надана згідно листа-відповіді № 6-174/729 від 23.04.2010р. Народного депутата Колесніченко Вадима Васильовича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № -008/4 від 18.03.2010 р.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.