Слушать радио киев еврейский

Елеонора Гройсман на засіданні консультативної ради з питань ювенальної юстиції

Апрель 15th, 2010 | by admin |

14 квітня 2010 р. відбулося 9-те засіданні Консультативної ради з питань ювенальної юстиції при Інституті законодавства Верховної Ради України.

Консультативну раду створено у 2006 р. за спільної ініціативи Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Інституту законодавства. Вона працює у форматі міжсекторального дорадчого органу під головуванням директора Інституту законодавства, члена-кореспондента НАН України О.Л. Копиленка.

9-те засідання було присвячене огляду діяльності органів державної влади, громадських і міжнародних організацій зі створення цілісної та ефективної системи ювенальної юстиції на нинішньому етапі суспільно-політичного розвитку України.

Засідання відбулося за участю Представника ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо, Старшого регіонального радника з питань захисту дітей Регіонального представництва ЮНІСЕФ у Центральній і Східній Європі–СНД Жана-Клода Леграна (Швейцарія), міжнародного експерта у сфері юстиції, Посла Доброї Волі ЮНІСЕФ з ювенальної юстиції Робера Бадінтера (Франція), представників Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, Верховного Суду України, Генеральної прокуратури України, Спілки адвокатів України, громадських і міжнародних організацій, наукових установ, засобів масової інформації.

Серед запрошених представників громадських організацій в засіданні брали участь Президент Української незалежної ради єврейських жінок Гройсман Елеонора та директор Центру по боротьбі з насильством та торгівлею жінками та дітьми при УНРЄЖ Токарь Олександр.

Під час заходу до уваги учасників було представлено ряд питань, а саме:

- оцінка досягнень реформування системи ювенальної юстиції в Україні за результатами дослідження консультанта ЮНІСЕФ Д. О’Доннелла (доповідач Старший регіональний радник з питань захисту дітей Регіонального представництва ЮНІСЕФ у Центральній і Східній Європі–СНД Ж.-К. Легран),

- діяльність Міністерства юстиції України у аспекті розвитку системи ювенальної юстиції в Україні (доповідач К.В. Іваненко, головний консультант Департаменту законодавства про правосуддя, правоохоронної діяльності та антикорупційної політики Міністерства юстиції України),

- презентація проекту технічної допомоги Уряду Канади „Реформування ювенальної юстиції в Україні” (доповідач Т. Сенфорд Аммар, Директор проекту в Україні)

- огляд результатів дослідження відповідності законодавства України щодо протидії торгівлі дітьми, дитячій порнографії та дитячій проституції положенням Факультативного протоколу до Конвенції ООН про захист прав дитини (представник Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда-Україна”).

За результатами засідання були узгоджені та визначені пріоритетні сфери діяльності Консультативної ради протягом 2010 р.

Після завершення офіційної частини відбувся прийом від імені Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з нагоди візиту Посла Доброї Волі ЮНІСЕФ з ювенальної юстиції п. Робера БАДІНТЕРА.

Під час прийому всі запрошені мали змогу продовжити обговорення в неформальній обстановці.

89

79

75

90

74

58

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.