Слушать радио киев еврейский

Портал “Громадський простір” оцінив високий рівень подання новин Українською незалежною радою єврейських жінок

Сентябрь 27th, 2010 | by admin |

Портал “Громадський простір” оцінив високий рівень подання новин Українською незалежною радою єврейських жінок.

Зокрема, зазначено, що Українська незалежна рада єврейських жінок проявляє себе системно, професійно, постійно протягом тривалого часу, демонструючи повноту та структурованість інформації, оперативність та актуальність інформації, грамотне та стилістичне подання матеріалів, аналітичний підхід, надання фотоматеріалів до текстів.

Портал “Громадський простір” http://www.civicua.org/main/index.html – це багатофункціональний Інтернет-ресурс, що пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в третьому секторі, міжсекторній взаємодії НУО (медіа, органи влади, соціально відповідальний бізнес) – на регіональному та національному рівнях.
Основу роботи Порталу “Громадський простір” складає надання низки інформаційних, технологічних та консультативних послуг. Портал виконує роль акумулятора інформаційної, довідкової та консультативної інформації, що може бути використана представниками НУО, держави, бізнесу, ЗМІ та всіма, кого цікавлять питання розвитку третього сектору та громадянського суспільства.
Портал виступає майданчиком для висловлення думок та пропозицій громадськості, що зазвичай утворюють каталізатор позитивних змін у різних сферах українського суспільства.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.