Слушать радио киев еврейский

Промова Президента України Віктора Федоровича Януковича на зустрічі з керівниками громадських організацій і політичних сил, на яку була запрошена Елеонора Гройсман

Апрель 3rd, 2010 | by admin |

Промова Президента України Віктора Федоровича Януковича

на зустрічі з керівниками громадських організацій і політичних сил.

Як вже повідомлялося, 1 квітня відбулася зустріч Президента України Віктора Федоровича Януковича з керівниками громадських організацій і політичних сил, на яку була запрошена Президент Української незалежної ради єврейських жінок Елеонора Наумівна Гройсман.

Публікуємо текст промови Віктора Федоровича Януковича.

(Прес-служба Президента України Віктора Януковича)

Президент України Віктор Янукович переконаний, що вже до кінця поточного року у державі розпочнеться економічне зростання. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з лідерами партій, громадських і політичних організацій України.

«До кінця року ми подолаємо головні проблеми в економіці», – сказав Глава держави. – Переконаний, що вже у кінці цього року в ній відчуватиметься упевнений підйом».

Президент відзначив, що протягом останнього місяця вже були зроблені суттєві кроки для стабілізації ситуації в країні, і на ці зрушення відреагував світ.

«Процес, який відбувається в Україні, дає надію на те, що ми поступово будемо вибиратися з того болота, в якому зараз знаходимося, і врешті-решт дамо достойну відповідь на ті виклики, які сьогодні є», – сказав Президент, додавши, що для цього потрібно, зокрема, відновити в країні законність, подолати свавілля.

пжга

«Сьогодні зупинити процес стабілізації в країні неможливо. Ми крок за кроком відновлюватимемо стабільність у країні. Ми крок за кроком покращуватимемо ситуацію в економіці», – наголосив Віктор Янукович.

Глава держави особливо відзначив ту роль, яку має відіграти у досягненні стабільності в суспільстві рішення Конституційного Суду щодо створення коаліції у парламенті. Президент висловив сподівання, що КС прийме позитивне рішення.

«Я дуже хочу, щоб Конституційний Суд прийняв позитивне рішення – щоб у нас була стабільність і не було позачергових виборів. Щоб ми мали можливість хоча б два з половиною роки попрацювати до чергових виборів. Це вкрай необхідно нашій країні», – підкреслив Віктор Янукович.

На думку Глави держави, у разі позитивної постанови Конституційного Суду держава отримає можливість повноцінно рухатися обраним шляхом – «стабілізації політичної та економічної ситуації, і об’єднання на цьому шляху суспільства».

Водночас Президент висловив готовність як Гарант Конституції виконати будь-яке рішення Суду. «Якщо Конституційний Суд прийме негативне рішення, я буду зобов’язаний як Гарант Конституції прийняти його. Це означає, що ми найближчим часом, після відповідних консультацій, підемо на дострокові вибори. Це дуже погано для країни, але це буде вимушене рішення.

Сподіваюся, вірю і Господа Бога молитиму, щоб цього не сталося», – сказав Віктор Янукович.

«Влада буде об’єднаною – і уряд, і Верховна Рада, і Президент, і місцеві адміністрації будуть працювати в єдиній вертикалі влади. Кожен відповідатиме сам за себе», – сказав Глава держави.

Серед пріоритетних питань, що мають сьогодні вирішуватися, Президент назвав забезпечення виконання закону про підвищення соціальних стандартів.

«Перше питання, яке ми будемо вирішувати, – це питання виконання закону про соціальні гарантії у частині підняття мінімальної заробітної плати і пенсій. Це питання зараз знаходиться на контролі. Як тільки буде прийнято бюджет, ми почнемо виконувати цей закон», – сказав Глава держави, підкресливши, що докладатимуться усі зусилля, аби Держбюджет-2010 був прийнятий у квітні.

Глава держави висловив переконання, що партії, громадські й політичні об’єднання мають відігравати активну роль у реформуванні та зміцненні країни, наведенні у ній ладу і досягненні стабільності.

«Я розраховую на кожного з вас – ті громадські організації, політичні сили, які ви очолюєте, – що ми спільно на цьому шляху працюватимемо над розбудовою нашої країни.

Я вірю, що ми з вами достойно будемо йти цим шляхом», – наголосив Президент.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.