Слушать радио киев еврейский

Селекторна нарада Президента щодо протидії загрозі пожеж

Август 16th, 2010 | by admin |

Під головуванням Президента України Віктора Януковича відбулася селекторна нарада з керівниками регіонів України щодо протидії загрозі пожеж, пов’язаних із нинішніми складними погодними умовами.

В реальному часі за ходом наради стежили журналісти, акредитовані при прес-службі Президента України.
Від газети “Київ єврейський” був присутній заступник головного редактора Олександр Токар.

Відкриваючи нараду, Глава держави наголосив, що хоче почути від керівників областей про підсумки роботи, проведеної ними на місцях від часу тематичного засідання РНБО 5 серпня. Президент нагадав, що за цей час в Україні було зафіксовано біля 3000 тисяч пожеж, із них – 2200 у лісах. Найскладніша ситуація склалася у південно-східних регіонах України – у Криму, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

В.Янукович підкреслив, що сьогодні вся місцева та центральна влада у жодному разі не повинні розслаблятися. Натомість у час, що лишився до зміни погоди, вони мають діяти так само ефективно та приймати швидкі і правильні рішення. «Це така перевірка на «боєздатність» для кожного», – наголосив Президент. Звертаючись до керівників областей, Віктор Янукович ще раз підкреслив: місцева влада «несе персональну відповідальність» на своїй території.

Глава держави особливо відзначив, що з боку правоохоронців не завжди спостерігалася своєчасна реакція на надзвичайні ситуації. «Я не випадково вас зібрав: хочу ще раз застерегти – у жодному разі не розслаблятися. Потрібно сьогодні той час, що лишився – тиждень, два чи три – стільки, скільки буде потрібно, втримати на вищому рівні дисципліну і зберегти державне народне добро», – наголосив Президент.

Звертаючись до селянства, Президент звернув окрему увагу на недопущення сьогодні пожеж через спалення стерні та сухостою.

Віктор Янукович підкреслив, що вже побудована у регіонах система протидії виникненню пожеж має продовжувати ефективно працювати у цілодобовому режимі.

У своїй доповіді т.в.о. міністра – перший заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Михайло Болотських наголосив, що на виконання доручення Президента МНС вживає заходів щодо подальшої протидії виникненню пожеж у природних екосистемах. За його словами, спільними зусиллями міністерств та відомств сьогодні вдалося підвищити ефективність заходів із попередження та реагування на пожежі.

«Ситуація контрольована», – сказав він, додавши, що протягом останніх двох тижнів було недопущено виникнення великих пожеж у природних екосистемах – вони ліквідуються на початковому етапі, вдається уникати травмування та загибелі людей. «Сили МНС продовжують діяти у режимі підвищеної готовності», – підкреслив М. Болотських. Він також повідомив, що під час перевірки місць виготовлення, зберігання та реалізації піротехнічних засобів виявлено понад 3 тисячі порушень пожежної безпеки.

За словами міністра, через ЗМІ ведеться роз’яснювальна робота про тимчасове обмеження відвідання лісових масивів. «Сили МНС на виконання Вашого доручення постійно готові до дій за призначенням», – сказав М. Болотських. Він також доповів, що на виконання доручення Глави держави продовжується надання допомоги у гасінні лісових пожеж в Росії.

У ході селекторної наради губернатори усіх областей доповіли про ситуацію на місцях. Зокрема, Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти наголосив, що сьогодні охорона кримських лісів ведеться у посиленому режимі. Також у степових регіонах сформовано 28 мобільних оперативних груп для недопущення спалення стерні та сухостою. В. Джарти також поінформував про рішення Ради міністрів АРК прийняти на санаторно-курортне лікування за рахунок бюджету Криму дітей з постраждалих від пожеж регіонів Росії. За його словами, 24 та 26 серпня до АРК приїде близько 300 дітей із Москви та Московської області.

Голова Донецької ОДА Анатолій Близнюк доповів, що на виконання доручення Президента в регіоні вжито додаткових заходів з метою упередження виникнення надзвичайних ситуацій, у повній бойовій готовності перебувають всі пожежні підрозділи. Щодоби для організації чергування залучається 350 одиниць пожежної та спеціальної техніки. Окрім того, ведеться активна профілактична робота із протидії загроз пожеж через ЗМІ. Весь комплекс заходів, визначений відповідним Указом Президента, виконується, підкреслив голова Донецької ОДА.

У свою чергу голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль доповів, що на виконання доручення Президента в регіоні створені обласні, районні та галузеві штаби з протидії надзвичайним ситуаціям. «Станом на 16 серпня в області не зафіксовано лісових та торф’яних пожеж, випадків підпалювання чи спалювання стерні», – сказав він, додавши, що до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки притягнуто 74 особи.

«Ситуація в області контрольована», – зазначив В. Горбаль, додавши, що Львівщина також запросила у свої табори дітей з постраждалих від пожеж регіонів Росії.

1

3

5

7

3

Метки:
https://uralforesthouse.ru каркасные дома под ключ недорого цены.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.