Слушать радио киев еврейский

Таран Віктор Васильович став консультантом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

Май 20th, 2010 | by admin |

20.05.2010 р. Таран Віктор Васильович став консультантом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

20 травня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Таран Віктор Васильович, Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Віктор Васильович прийняв нашу пропозицію бути консультантом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Української незалежної ради єврейських жінок.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Тарана Віктора Васильовича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № -008/5 від 18.03.2010 р.

Президенту Української незалежної Ради
єврейських жінок
пані Гройсман Е.Н.

Шановна Елеоноро Наумівна!

Дякую за вашу пропозицію бути консультантом Вашої авторитетної організації.
Як народний депутат України і Перший заступник Голови Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, я завжди відстоював права національних меншин України, і в тому ж числі великої єврейської спільноти. А тому даю згоду бути Вашим консультантом на громадських засадах з питань прав людини,національних меншин і міжнаціональних відносин.

З щирою повагою і побажанням всіляких успіхів
Народний депутат Таран Віктор Васильович.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.