Слушать радио киев еврейский

Увага! Конкурс дослідницьких робіт «Достовірні, але невідомі широкому загалу, факти єврейського життя та єврейської історії» від Української незалежної ради єврейських жінок

Апрель 3rd, 2010 | by admin |

Конкурс дослідницьких робіт «Достовірні, але невідомі широкому загалу, факти єврейського життя та єврейської історії» від Української незалежної ради єврейських жінок.

В рамках проекту «Євреї України» Українська незалежна рада єврейських жінок оголошує конкурс дослідницьких робіт «Достовірні, але невідомі широкому загалу, факти єврейського життя та єврейської історії».

До участі у конкурсі Української незалежної ради єврейських жінок запрошуються учні 7-11 класів загальноосвітніх шкіл,гімназій, ліцеїв, та студенти коледжів, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів України.

Територія дослідження: Україна

Предмет дослідження:

Історичні події з життя єврейських громад та окремих осіб, які проживали й проживають на території сучасної України за весь період державних устроїв (часи Російської імперії; революційних подій 1917 року; становлення Радянської влади; колективізації та НЕПу; роки перших п’ятирічок; події Великої Вітчизняної війни: на фронті, в тилу, в окупації, трагедія Холокосту; відродження України в післявоєнний період; життя в УРСР до прийняття незалежності).

Вимоги до дослідницької роботи:

Дослідницька робота має бути надрукована або написана розбірливим почерком. Мова українська або російська. Роботи на конкурс направляються обов’язково в електронному та письмовому вигляді. Електронний варіант надіслати на адресу: eleonora@groisman.com.ua

Матеріали поштою направити на адресу: Україна, Київ -02222, вул. М.Лаврухіна, 3 оф. 2
Українська незалежна рада єврейських жінок. З приміткою «на конкурс».

В конкурсі можуть приймати участь як окремі особи, так і учнівські та студентські колективи.

Просимо звернути увагу на назву конкурсу «Достовірні, але невідомі широкому загалу, факти єврейського життя й єврейської історії». А також на те, що він є не літературним, а дослідницьким. В роботі бажано не використовувати статті та документу з офіційних джерел, Інтернету, книг, розповіді професіоналів (істориків, педагогів тощо).
Ми акцентуємо Вашу увагу на тому, що ми проводимо конкурс робіт, в яких будуть викладені раніше не відомі факти. Які надані безпосередньо учасниками подій, очевидцями та їхніми родичами саме Вам для використання в вашій дослідницькій роботі.
Перевага надається тим роботам, до яких долучені копії документів та листів. А також фотографії тих людей, якими надані свідчення, використані в роботі.

Термін подачі конкурсних робіт до 20 травня 2010 року. 20 червня 2010 року будуть підведені результати конкурсу.

Нагородження учасників конкурсу.

Всі учасники конкурсу отримають Дипломи учасника конкурсу дослідницьких робіт «Достовірні, але невідомі широкому загалу, факти єврейського життя та єврейської історії».

Всі прізвища та імена учасників будуть розміщені на офіціальному сайті організації та в друкованих засобах масової інформації. Всі учасники отримають подарункові блокноти та ручки.

По результатам оцінки робіт компетентним журі конкурсу будуть визначені три переможці. Вони будуть нагороджені фотоапаратами та диктофонами.

Всі призи конкурсу допоможуть юним дослідникам в подальшій роботі. Авторам кращих конкурсних робіт буде запропонована співпраця з Українською незалежною радою єврейських жінок.

Президент Української незалежної ради єврейських жінок
Елеонора Наумівна Гройсман

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.