Відкритий лист Елеонори Гройсман керівництву України
Март 14th, 2010 | by admin |Відкритий лист керівництву України:
Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу
Прем’єр-міністру України Миколі Яновичу Азарову
Голові Верховної Ради України Володимиру Михайловичу Литвину
Уповноваженому Верховної Ради з прав людини Карпачовій Ніні Іванівні
Шановні керівники та захисники прав Народу України!
Звертаюся до Вас як Президент Української незалежної ради єврейських жінок, яка, відповідно до свого статусу, захищає права і свободи жінок, а також дітей і членів їх сімей.Українська незалежна рада єврейських жінок(УНРЄЖ) входить до складу Міжнародної ради єврейських жінок ( МРЄЖ-ICJW), (головний офіс в Ізраїлі), є філіалом Європейської ради єврейських жінок (головний офіс в Англії). МРЄЖ представляє інтереси єврейських жінок по всьому світу.
Створена у 1912 раці МРЄЖ представлена 52 жіночими організаціями в 47 країнах світу, які борються за соціальну справедливість й добробут для всіх рас та віросповідань. МРЄЖ забезпечує право голосу жінок у всьому світі. А також захищає права жінок, сімей та їх національну самобутність. МРЄЖ представляє єврейських жінок із всіх верст населення на всіх важливих міжнародних форумах. Стратегічним положенням МРЄЖ є протистояння та реагування на протиправні дії відносно єврейських громад та жінок в цілому. В Організації об’єднаннях Націй (ООН) МРЄЖ має консультативний статус недержавної організації (НДО). При Економічній та Соціальній Раді (ЕКОСОР). Й має постійні делегації в Нью-Йорку, Женеві, Відні й Парижі. Представники МРЕЖ регулярно присутні на засіданнях Генеральної Асамблеї ЕКОСОР, ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО, де приймають участь в консультаціях разом з іншими НДО. МРЄЖ також представлена в Раді Європи, в Європейському Жіночому Лобі, Раді релігій світу й Міжнародній Коаліції з прав людини.
Суть мого звернення, в наступному: мене обурюють беззаконня, які творяться на вулицях Києва. Про ситуації в інших містах України, я повідомлю Вас додатково, після отримання відповідної інформації. Хочу уточнити, що про таке беззаконня мене інформували і раннє. Але вчорашній випадок обурив мене до глибини душі. Можливо тому, що я стала його очевидцем.
Учора ввечері біля Бессарабського ринка я бачила сумну картину. В автомобілі за кермом сиділа жінка. На колесо машини був встановлений пристрій для блокування руху. А паркувальники вели з нею діалог. Жінка одна. Паркувальників троє. Кремезні, широколиці, широкоплечі чоловіки, разів в п’ять більші кожний за своєю масою ніж ця жінка, пояснювали їй, що вона не права.
Якщо в під’їзді до жінки підійдуть три богатирі, перетнуть шлях до відступу і будуть вимагати гроші, – це буде називатися хуліганством і пограбуванням. А якщо те ж саме відбувається в центрі міста Києва? Жінці перешкоджають виїхати, заблокувавши машину, і вимагаючи штраф непомірних розмірів. То як це називається? І за що цей штраф? За те, що вона порушила правила паркування і заїхала на територію, орендовану Київтранспарксервісом.
У Київтранспарксервісу територія є, а в киянина, якому по праву належать 10 соток київської землі, цієї території немає. За непосильну роботу з встановлення і зняття блокіратора, в середньому півтори-дві хвилини на весь процес, дужі хлопці вимагають тризначну суму в гривнях. При цьому іншу роботу: допомогти безпечно виїхати зі стоянки, обладнати стоянку зручними позначеними паркувальними місцями, та хоча б поставити автомати у зручних місцях, а не за квартал від припаркованого авто, ніхто не поспішає. А поки що, залишивши свої справи, станеш пробиратися по крижаним кочугурам вздовж стоянки у пошуках автомата, браві хлопці з блокіратором встигнуть спіймати авто за колесо.
Попереднє керівництво країни залишило всім нам багато важкого спадку. У тому числі і цей узаконений рекет на межі бандитизму. Приватні структури мають право штрафувати і отримувати штрафи, використовуючи при цьому Постанову Кабміну. За шматок київської землі, на якому поставлена на якийсь час машина, вимагають і отримають штраф ті, кому ця земля не належить.
За Конституцією України земля не є власністю приватних осіб. А штрафи як раз отримують приватні власники стоянок. Вони не сіють і не орють, не обладнують стоянки, не розчищають підходи до них у зимовий час і не охороняють машини. Проте отримують за кожну провину третину від мінімальної місячної зарплати, встановленої в Україні.
Крім полегшення гаманця, тобто нанесення матеріальної шкоди, вони жорстоко тиснуть на психіку людини, порушують її права і свободи, в тому числі і право на вільне пересування, посягають на особисту власність, зневажають права автомобілістів, які справно платять податки, – і все це легально, користуючись Постановою Кабміну.
Просимо Вас скасувати антилюдські Постанови попереднього Кабміну і розробити такі правила і положення про паркувальні майданчики , щоб вони відповідали Законам України, європейським стандартам і поважали людську гідність й людські права.
З повагою,
Гройсман Елеонора Наумівна,
Громадянка України
Мати двох дітей
Киянка в тринадцятому поколінні
Президент Української незалежної ради єврейських жінок
Президент громадської організації «Група підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства «Фенікс»
Віце-Президент Єврейського форуму України
Віце-президент Асоціації недержавних громадських організацій
Засновник та видавець журналу «Спецназ для родителей»
Співзасновник газети «Київ єврейський»
Кандидат в мери Києва на виборах 2008 року
Член Спілки журналістів України, акредитована при Верховній Раді України
Керівник програм з захисту громадянських прав євреїв України
Представник в Україні Координаційної Ради об’єднаннях організацій російських співвітчизників в Нідерландах
Представник в Україні Центра євреїв БенілюксаЛисти відправлено адресатам рекомендованими листами Укрпоштою 14.02.2010 року
Дорогі автомобілісти!
Якщо Ви вважаєте, що дії паркувальників стосовно Вас незаконні і Ваші права були порушені, пишіть на адресу:
В подальшому я буду направляти Ваші скарги в адресу керівництва держави та міжнародні правозахисні інстанції.
Sorry, comments for this entry are closed at this time.