Слушать радио киев еврейский

Хто стоїть за хуліганським варварськими діями, вчиненими зловмисниками, відносно вхідної групи нашого офісу?

Май 3rd, 2010 | by admin |

Після публікації матеріалу про агресивну недоброякісну рекламу компанії Гемафонд, яка розміщена в головному документі вагітної – обмінній картці, на Елеонору Гройсман почали чинити тиск та погрожувати особи, які називали себе представниками компанії Гемафонд.

Погрози продовжувалися та посилювалися в період з 21 по 23 квітня цього року.

У вихідні дні 24-25 квітня були вчинені неадекватні хуліганські дії невідомих осіб відносно вхідної групи в приміщення за адресою Княжий Затон 2/30, офіс 12. За цією адресою знаходяться Сімейний клуб «ЭЯ», Центр підтримки та захисту дітей, а також представництва громадських організацій Української незалежної ради єврейських жінок та Групи підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства «Фенікс».

26 квітня 2010 року , коли адміністратор прийшла на роботу, вона побачила розмальовані графіті й ієрогліфами густою фарбою чорного кольору сходи, вхідні двері, бокові стіни ганку, що веде до входу в офіс та елемент зовнішнього інтер’єру – дитячий будиночок.

Адміністратор Сімейного клубу «ЭЯ», члени та добровільні помічники громадських організацій два дні намагались відмити жаливі уродливі написи та надати вхідній групі належного вигляду. Але вдалося відмити лише двері. На зовнішніх стінах ганку написи не змиваються. Треба робити ремонт й заново фарбувати стіни ганку. Дитячий будиночок, що є візитною карткою наших організацій, повністю зіпсовано, його не можна відновити.

В результаті цього варварського дійства нам нанесені моральні збитки, дуже боляче бачити, як все, що ми робимо на користь людям, хтось намагається пошкодити й зруйнувати. Ми також понесли й значні матеріальні збитки через необхідність робити ремонт й приводити все до належного стану після варварських дій вандалів, які зіпсували та зруйнували наше майно, завдали нам значної шкоди. Тепер нам необхідно власним коштом все ремонтувати та оновлювати зовнішній інтер’єр.

Ми звернулися до правоохоронних органів з вимогою розібратися, хто винен у скоєному хуліганському злочині і з’ясувати, чи пов’язаний цей злочин и із громадською діяльністю Елеонори Гройсман, а також , прийняти відповідні міри відносно зловмисників.

Лист підписали: Члени громадських організацій Української незалежної ради єврейських жінок та Групи підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства «Фенікс», співробітники Центру підтримки та захисту дітей і Сімейного клубу «ЭЯ».

Метки:
dual-rtx3060ti-o8g-v2
gosmoke.ru

Sorry, comments for this entry are closed at this time.