Слушать радио киев еврейский

Захист суспільної моралі

Декабрь 14th, 2010 | by admin |

14 грудня в УКРІНФОРМі під головуванням Василя Костицького відбулося громадське обговорення проекту Закону України “Про захист суспільної моралі”, підготовленого Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі.
В засіданні приймали участь представники громадських організацій, засобів масової інформації, представники різних религійних конфесій.
Всі присутні виразили серйозну стурбованість у звязку зі станом суспільної моралі в Україні. А також високо оцінили внесок Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо покращення стану моралі в Україні.
Учасники зібрання ухвалили Звернення до державних та громадських організацій, ЗМІ та всіх громадян України

3

6

8

9

10


ЗВЕРНЕННЯ
до державних та громадських організацій, ЗМІ та всіх громадян України

Аналіз стану українського суспільства з огляду на відповідність рівня суспільної моралі відомим людській цивілізації зразкам показує нам сумну картину. Така складна ситуація змушує нас усіх разом: Церкви і релігійні організації, державні установи та інші інститути громадянського суспільства, які відчувають відповідальність за моральний стан народу — шукати неординарних рішень для її покращення. Звичайно, за таких критичних умов у першу чергу всі разом ми маємо визначитися зі стратегію розвитку суспільства, з’ясувати, які саме ціннісні орієнтири стануть провідними в нашому житті.
Вважаємо за необхідне, ще раз чітко заявити, про наше категоричне неприйняття нав’язуваних нам і нашим дітям псевдоцінностей на зразок «вільного кохання», легалізації розпусти, сексуальних збочень, наркотиків, культивування наживи, нетерпимості, невігластва, антисемітизму, ксенофобії, неповаги до національних та релігійних святинь. Ми переконані, що питання захисту суспільної моралі має вирішуватись на державному рівні, оскільки це є загальноприйнятою практикою розвинених демократичних країн.
Пропаганда війни, національної та релігійної ворожнечі, культу жорстокості та насильства, засилля порнографії – це ті реальні загрози, які постають сьогодні перед нашим суспільством. Батьки та матері занепокоєні долею власних дітей, їх психічним та емоційним здоров’ям, коли спостерігають засилля розпусти, жорстокості та насильства у медіа-просторі, включаючи телепрограми, рекламні ролики, біл-борди та мобільний контент.
Останнім часом інститут сім’ї як ніколи піддається нищівній атаці, коли за допомогою пропаганди та навіть інструментів міжнародного впливу українському суспільству нав’язуються у якості норми життя неприродні одностатеві стосунки чи аморальний безвідповідальний стиль життя.
В інтересах здорового розвитку дітей та молоді, а також суспільства в цілому, представники української громадськості не можуть допустити падіння суспільної моралі до критичної межі!
Рішення ліквідувати Національну комісію України з питань захисту суспільної моралі це спроба завадити впровадженню демократичної державної політики у сфері захисту суспільної моралі, розвитку конструктивного діалогу медіа-бізнесу і держави.
Держава не має права стояти осторонь у цій важливій справі, бо пасивність держави у сфері активного захисту суспільної моралі рівнозначна її сприянню моральній деградації, адже тільки держава має засоби правового впливу.
Ми не можемо мовчазною згодою допустити повної руйнації в Україні здорових моральних засад, сімейних цінностей, культури спілкування та взаємоповаги у людських відносинах.
Цим зверненням ми закликаємо українську громадськість, а також Президента України, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, представників місцевої влади та власників медіа-бізнесу, замислитись над тим, які цінності та яку культуру спілкування ми передаємо нашим дітям та залишаємо у спадок для майбутніх поколінь.
Ми закликаємо усіх свідомих громадян та людей доброї волі докласти зусиль для захисту свого конституційного права жити в демократичному суспільстві, де норми моралі мають бути захищені законом та державою, а повага до честі і гідності, прав і свобод людини повинні стати нормою щоденного життя.
Всесвітня історія свідчить, що в державі, світська і духовна влада якої однаково дбають про високий рівень моральності, йде неухильне зростання життєвого добробуту, військової міці та міжнародного авторитету. Але як тільки беруть гору розбещеність, неповага та ігнорування етичних норм – у суспільстві настає неминучий крах. У результаті такого падіння більшість цивілізацій були назавжди зруйновані не лише фізично, а й із пам’яті нащадків.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.