Слушать радио киев еврейский

заклик підписати Хартію

Українська незалежна рада єврейських жінок, яка виступила з Ініціативою “ЗА ЗАхист моралі”, звернулася до телеканалів України з проханням підписати «Хартію про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі» http://www.moral.gov.ua/documents/43/

В зверненні, зокрема, говориться: “Ми звертаємось до Вас, розуміючи, що Вам не байдуже майбутнє наших дітей й всього нашого суспільства, з проханням підписати «Хартію про партнерство заради інформаційних прав і свобод та захисту суспільної моралі».

Хартія за своєю формою і змістом є суспільним договором, що укладений суб’єктами інформаційного процесу та представниками державних органів України з метою запровадження саморегулювання в дотриманні суб’єктами інформаційної діяльності законодавства про захист суспільної моралі.

Учасниками цієї Хартії є засоби масової інформації, професійні і творчі спілки, громадські організації, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення та Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.
Хартія підписується для недопущення проявів неповаги до конституційних прав особи, національних та релігійних святинь, національної гідності людини, розповсюдження ксенофобії, українофобії та антисемітизму, расизму, порнографії і пропаганди насильства, розпалювання міжрегіональних, міжетнічних, міжконфесійних конфліктів, зростання кількості інших порушень законодавства у сфері захисту суспільної моралі.

Підписання Хартії – це прояв турботи про моральне здоров’я українського суспільства.

Хартію вже підписали наступні телеканали України: УТ-1 Перший національний, ICTV, 5 канал, М1, 1+1, ТРК “Україна”, ТЕТ,ТРК “Ера” та Новий канал.

Ми щиро сподіваємось, що і Ви теж прагнете найближчим часом підписати цю Хартію заради майбутнього. Ми розраховуємо на Вашу позитивну відповідь”.

З повагою, Гройсман Елеонора Наумівна
Президент
Української незалежної ради єврейських жінок
Співзасновник і головний редактор
газети «Київ єврейський»