Слушать радио киев еврейский

консультативная группа

Консультативна рада

В березні 2010 при Українській незалежній раді єврейських жінок було створено Консультативну групу з фахівців ключових сфер суспільно-політичної діяльності.

Консультативна група формується з представників політичної еліти України, відомих державних та громадських діячів та високопрофесійних спеціалістів в окремих галузях.

Основна мета діяльності консультантів: в разі нашого звернення надавати консультації для організації плідної роботи УНРЄЖ з тих питань, в яких вони є фахівцями, на громадських засадах.
__________________________________________________

Тедеєв Ельбрус Сосланович став консультантом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

01.06.2010 р. Тедеєв Ельбрус Сосланович став консультантом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах.

01 червня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Народний депутат України Тедеєв Ельбрус Сосланович, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
Ельбрус Сосланович прийняв нашу пропозицію бути консультантом Української незалежної ради єврейських жінок з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Тедеєва Ельбруса Сослановича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н-008/20 від 18.03.2010 р.
__________________________________________________

Мельник Петро Володимирович став консультантом з питань економіки, оподаткування, кредитування й фінансової діяльності Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

01.06.2010 р. Мельник Петро Володимирович став консультантом з питань економіки, оподаткування, кредитування й фінансової діяльності Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах.

01 червня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Народний депутат України Мельник Петро Володимирович, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.
Петро Володимирович прийняв нашу пропозицію бути консультантом Української незалежної ради єврейських жінок з питань економіки, оподаткування, кредитування й фінансової діяльності.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Мельника Петра Володимировича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н-008/22 від 31.05.2010 р.

__________________________________________________

Таран Віктор Васильович став консультантом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

20 травня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Таран Віктор Васильович, Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Віктор Васильович прийняв нашу пропозицію бути консультантом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Української незалежної ради єврейських жінок.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Тарана Віктора Васильовича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н-008/5 від 18.03.2010 р.

__________________________________________________

Корж Віктор Петрович став консультантом з питань охорони здоров’я та охорони материнства і дитинства Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах

19 травня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Корж Віктор Петрович, Народний депутат України, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.Віктор Петрович прийняв нашу пропозицію бути консультантом з питань з питань охорони здоров’я та охорони материнства і дитинства Української незалежної ради єврейських жінок.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Коржа Віктора Петровича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н -008/10 від 18.03.2010 р.
_____________________________________________

Чорновіл Тарас Вячеславович став консультантом з питань міжнародних відносин Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах.

19 травня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Народний депутат України Чорновіл Тарас Вячеславович, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.Тарас Вячеславович прийняв нашу пропозицію бути консультантом з питань міжнародних відносин Української незалежної ради єврейських жінок.

Інформація надана згідно відповіді Народного депутата Чорновіла Тараса Вячеславовича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н -008/9 від 18.03.2010 р.

________________________________________________

Колесніченко Вадим Васильович став юридичним консультантом та консультантом з питань правосуддя Української незалежної ради єврейських жінок на громадських засадах.

23 квітня в групу консультантів УНРЄЖ увійшов Колесніченко Вадим Васильович, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань звільнення суддів та реагування на порушення законодавства у сфері правосуддя, Голова Ради ВОО “Правозахисний громадський рух “Русскоязичная Украіна”.

Вадим Васильович прийняв нашу пропозицію бути юридичним консультантом та консультантом з питань правосуддя Української незалежної ради єврейських жінок. Інформація надана згідно листа-відповіді № 6-174/729 від 23.04.2010р. Народного депутата Колесніченко Вадима Васильовича на лист Української незалежної ради єврейських жінок № Н -008/4 від 18.03.2010 р.

Наші поздоровлення шановним консультантам.

21 березня Українська незалежна рада єврейських жінок щиро вітає свого юридичного консультанта Народного депутата України, Голову підкомітету з питань звільнення суддів та реагування на порушення законодавства у сфері правосуддя, Голову Ради ВОО «Правозахисний громадський рух “Русскоязичная Украіна” Колесніченко Вадима Васильовича з днем народження.
Бажаємо Вадиму Васильовичу успіхів в суспільно-політичній діяльності, нових звершень, міцного здоров’я, щастя в особистому житті.

1 червня Українська незалежна рада єврейських жінок щиро вітає свого консультанта з питань міжнародних відносин, Народного депутата України Чорновіла Тарас В’ячеславовича, Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах з днем народження.
Бажаємо Тарасу В’ячеславовичу міцного здоров’я, значних досягнень в суспільно-політичній діяльності та особистого щастя.

18 червня Українська незалежна рада єврейських жінок щиро вітає свого консультанта, Народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Петра Володимировича Мельника з Днем народження.
Бажаємо Петру Володимировичу творчого натхнення, міцного здоров’я для втілення ідей та реалізації добрих справ.

9 липня Українська незалежна рада єврейських жінок щиро вітає свого консультанта з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Тарана Віктора Васильовича, Народного депутата України, Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин з днем народження.
Бажаємо Віктору Васильовичу довгих років життя, особистого щастя, плідної діяльності на користь України.

3 серпня Українська незалежна рада єврейських жінок щиро вітає свого консультанта з питань охорони здоров’я та охорони материнства і дитинства, Народного депутата України, Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Коржа Віктора Петровича з днем народження.
Бажаємо Віктору Петровичу міцного здоров’я, сімейного щастя, значних звершень в суспільно-політичній діяльності.