Слушать радио киев еврейский

“Киев еврейский” в кулуарах Верховной Рады (фото)

24.03.2010 Брифінг Голови парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Б.Тарасюка, присвячений результатам Чотирнадцятого засідання Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС, яке відбулося у Брюсселі 22-23 березня 2010 р.Борис Іванович розповів, що в цілому він задоволений брюсельским засіданням. Він прокоментував Заключні Заяву та рекомендації. На його думку, дуже Важливим є той факт, що Україна, як і будь-яка  європейська держава, що поважає права та основні свободи, а також верховенство права  може звернутися з поданням, що до членства в ЄС.

jjk

huh

jjh

олгрро

___________________________________________________

gvgfkf

Мы задали вопрос Борису Ивановичу, о том, каково его личное мнение о присвоении звания Героя Украины Степану Бандере? Борис Тарасюк ответил, что считает, что Бандера – действительно герой Украины. Заинтересованными лицами информация о Бандере и его роли в истории Украины всегда трактовалась неверно. В нынешней ситуации первыми волну возмущения против присвоения звания героя Украины Бендере подняли поляки и Европейский Союз их поддержал. Борис Тарасюк не согласен с позицией Евросоюза, рекомендовавшего лишить звания героя Украины Степана Бандеру. Так как это личный суверенный вопрос Украины. И никто не вправе ей диктоавать, кого считать героем, а кого нет. Из заключительного заявления и рекомендаций – “домашнего задания для Украины” этот вопрос был исключен. _________________________________________________ 18 березня вібулося засідання “круглого столу” на тему: “Конвенція ООН про права інвалідів: міжнародні зобов`язання та соціально-правова відповідальність держави”Організатор: Інститут законодавства Верховної Ради України спільно з парламентським Комітетом у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проектом Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості». До участі у засіданні були запрошені представники парламентських комітетів, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, міністерств, Київської міської державної адміністрації, громадських і міжнародних організацій, посольств зарубіжних країн.

ijh

kj

Від Української незалежної ради єврейських жінок в засіданні круглого столу брали участь Гройсман Елеонора та Токар Олександр.

jhh

Були представники організацій інвалідів, які розповіли про свої проблеми представникам державних установ і відомств.

ррирт

hjuj

Елеонора Гройсман поставила питання про необхідність удосконалення правової бази щодо недоношених дітей з дуже малою вагою при народженні. Завдяки сучасним методам реанімації ці діти виживають. Але потім мають численні проблеми зі здоров’ям. Вони можуть слабо чути, мати вади зору, а також в подальшому в них часто виявляється дитячий церебральний параліч. Всі проблеми цих дітей лягають на плечі їх батьків. А коштує лікування дуже дорого. Тому, якщо держава береться спасати життя таких дітей, треба й піклуватися про їх здоров’я в подальшому. Присутні прийшли до висновків про необхідність зміни законодавчих норм та реальних механізмів виконання Конвенції про права інвадідів. _________________________________________________

Страницы: 1 2 3 4 5 6