Слушать радио киев еврейский

центр по борьбе с насилием и торговлей женщинами и детьми

ПОЛОЖЕННЯ
Про структурний підрозділ Громадської організації
«Українська незалежна рада єврейських жінок»
«Центр по боротьбі з насильством і торгівлею жінками та дітьми».

Витяг.

Метою створення Центру є:

  • Запобігання будь-яким діям, спрямованим на легальний або нелегальний ввезення, перевезення, перебування або вивіз з території країни жінок та дітей з метою їх прибуткової сексуальної експлуатації, з використанням примусу, зокрема насильства, погроз або шахрайства, зловживання службовим становищем або використання іншого тиску, внаслідок чого особа не має жодного реального та задовільного вибору як тільки скоритися цьому тиску або вчиненим протиправним діям.
  • Запобігання всім видам насильстства над дітьми та жінками на роботі та в сімї.
  • поширення інформації про права людини, правове виховання; аналіз стану з правами людини.2. Задачі та методи роботи:

    2.1 Профілактика торгівлі жінками та дітьми шляхом проведення спеціальних семінарів для учнів середніх навчальних закладів, студентів вузів, від’їзжаючих за кордон жінок;
    2.2. Підготовка фахівців з числа психологів, педагогів, соціальних працівників, правоохоронців, юристів з метою надання жертвам такої торгівлі фахової психологічної, правової допомоги;
    2.3. Висвітлення в засобах масової інформації загрози торгівлі жінками та дітьми, випуск спеціальних буклетів і плакатів.
    2.4. Створення телефонів довіри, консультативних пунктів для громадян України, де вони матимуть можливість одержати юридичну, психологічну допомогу.
    2.5. Надання спеціальних знань неповнолітнім, молоді, жінкам, що виїзжають за кордон щодо оптимальної поведінки при найменшій загрозі їх праву вільного вибору, поширення інформації в суспільстві про торгівлю жінками та дітьми. Проведення лекцій, тренінгів, семінарів, «круглих столів» для жінок, що відїзжають за кордон.
    2.6. Захищати права і свободи людини, що закріплені в Конституції і національному законодавстві (включаючи міжнародні договори, згода на обов’язковість яких дана парламентом);
    2.7. Бути джерелом інформації про права людини для народу та органів влади, підвищувати рівень освіченості в галузі прав людини, заохочувати становлення цінностей і розвиток настанов, що сприяють повазі і усвідомленню прав людини;
    2.8. Аналізувати стан з правами людини в Україні і її окремих регіонах.
    2.9. Формувати громадську думку про неприйнятність насильства у сім’ї, вироблення механізмів суспільного впливу на державно-правові структури з питань активізації боротьби з домашнім насильством та правових форм врегулювання такої боротьби.
    2.10. Привертати увагу громадськості та представників державних структур до проблеми
    торгівлі жінками як до грубого порушення елементарних прав людини.. Торгівля людьми розглядається як грубе порушення прав людини, сучасна форма рабства, форма насильства, що може здійснюватися стосовно людини незалежно від віку, статі, національності чи інших ознак.
    2.11. Узгоджувати та консолідувати діяльність по протидії насильству та торгівлі жінками та дітьми представників неурядових організацій, державних структур, представників донорських організацій, міжнародних і благодійних організацій, іноземних представництв.
    2.12. Розглядати заяви та скарги окремих громадян, що постраждали внаслідок протиправних дій з насильства та торгівлі жінками та дітьми.
    2.13. Ознайомлення їх з формами і методами протидії торгівлі людьми для подальшого використання цієї інформації у своїй діяльності.
    2.14. Для підвищення ефективності роботи користуватися різними сучасними методами. Такими методами є інформування, стимуляція, формування свідомості, зацікавленості, переконання, аналіз конкретних ситуацій, драматизація, «мозковий штурм». Активні форми представлено у вигляді рольових і моделюючих ігор, роботи з невеликими групами, тренінгів, лекцій-бесід, конкурсів, вікторин, заочних подорожей, тематичних вечорів, усних журналів, виставок, олімпіад, диспутів, дискусій і т. ін.

  • Директором центру
    по боротьбі з насильством і
    торгівлею жінками та дітьми
    призначено Токаря Олександра Захаровича
  • kjjk

    Вся информация об оказании помощи конкретным лицам Центром по борьбе с насилием и торговлей женщинами и детьми является конфиденциальной.

    Если Вы попали в беду и Вам необходима помощь, Вы можете обращаться в наш центр.

    Мы приложим максимум усилий для оказания помощи Вам.

    Для оказания всесторонней помощи, как в нашей стране, так и в других странах, Центр взаимодействует и сотрудничает с правоохранительными, правозащитными отечественными и международными организациями.

    Центр руководствуется в своей работе Резолюцией Международной Конвенции еврейских женщин в Кейптауне, 2010, о противостоянию насилию и торговли женщинами и детьми, ознакомиться с Резолюцией можно здесь:

    http://www.groisman.com.ua/mezhdunarodnaya-konvenciya-evrejskix-zhenshhin-kejptaun-yuar-maj-2010/rezolyucii-konvencii

    Центр по борьбе с насилием и торговлей женщинами и детьми подвел итоги за полугодовой период своей активной деятельности с момента основания 24 ноября 2009 года по 24 мая 2010 года.

    Центр по борьбе с насилием и торговлей женщинами и детьми осуществил следующую работу:

    - 18 гражданам Украины, попавшим в неблагоприятные для них ситуации на территории Северной Африки, Ближнего Востока и Западной Европы, была оказана действенная помощь по возвращению в Украину

    - была проведена информационно-разъяснительная работа по противодействию насилию разных форм, по способам обращения за помощью при попадании в неблагоприятную ситуацию за рубежом с более чем с пятью тысячами граждан Украины, преимущественно девушками и женщинами, а также среди учащихся средних школ, лицеев, колледжей, заведений профтехобучения, студентов техникумов и ВУЗов в городах Украины.

    автоподбор Тюмень
    dss-g.ru
    Мир роскошных и неповторимых ювелирных изделий
    myagkov.art
    фулфилмент и вы увидите высокий рост и оптимизацию расходов
    ffcarro.ru