Слушать радио киев еврейский

ЦВК оголосило про початок виборів

Сентябрь 4th, 2010 | by admin |

3 вересня відбулось засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Володимир Шаповал. На засіданні були присутні представники вітчизняних ЗМІ, в тому числі газети “Київ єврейський”.

1

2

Комісія офіційно оголосила 11 вересня початком виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що призначені на 31 жовтня 2010 року.

Також ЦВК затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року. Цей документ буде розміщено на веб-сайті Комісії.

Встановлено Порядок проведення жеребкування щодо включення кандидатур республіканських в Автономній Республіці Крим організацій політичних партій до складу виборчої комісії Автономної Республіки Крим. Таке жеребкування проводиться на пленарному засіданні Верховної Ради Автономної Республіки Крим, а склад виборчої комісії АРК має бути затверджений Верховною Радою Автономної Республіки Крим не пізніш як за 53 дні до дня виборів.

Також встановлено форми подань з відомостями про виборців (осіб) для складання та уточнення попередніх списків виборців для звичайних виборчих дільниць під час підготовки виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Комісія затвердила Технічне завдання на створення інформаційно-аналітичної системи «Місцеві вибори» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». Зазначене Технічне завдання розроблене відповідно до Концепції подальшого розвитку ЄІАС «Вибори», затвердженої постановою ЦВК від 21 березня 2003 року № 16, визначає базові принципи і технології проектування, регламентує основні проектні рішення щодо нормативно-методичного, організаційного, системотехнічного та апаратно-програмного забезпечення ІАС «Місцеві вибори».

Також встановлено форму фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду місцевої організації політичної партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидата у депутати в одномандатному, одномандатному мажоритарному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови. Разом з цим Комісія затвердила й Порядок складання зазначеного фінансового звіту.

ЦВК попередньо схвалила проекти Рекомендацій щодо порядку контролю за надходженням, обліком і використанням коштів виборчих фондів місцевих організацій партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидатів у депутати в одномандатних, одномандатних мажоритарних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови та форми Повідомлення про відкриття рахунку виборчого фонду. Попередньо схвалені проекти Рекомендацій та форми Повідомлення будуть надіслані Національному банку України для узгодження і прийняття відповідного рішення.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.