Слушать радио киев еврейский

Елеонора Гройсман на засіданні “круглого столу” на тему: “Конвенція ООН про права інвалідів: міжнародні зобов`язання та соціально-правова відповідальність держави”

Март 18th, 2010 | by admin |

18 березня вібулося засідання “круглого столу” на тему: “Конвенція ООН про права інвалідів: міжнародні зобов`язання та соціально-правова відповідальність держави”

Організатор: Інститут законодавства Верховної Ради України спільно з парламентським Комітетом у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проектом Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості».

До участі у засіданні були запрошені представники парламентських комітетів, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, міністерств, Київської міської державної адміністрації, громадських і міжнародних організацій, посольств зарубіжних країн.

ijh

kj

Від Української незалежної ради єврейських жінок в засіданні круглого столу брали участь Гройсман Елеонора та Токар Олександр.

jhh

Були представники організацій інвалідів, які розповіли про свої проблеми представникам державних установ і відомств.

ррирт

hjuj

Елеонора Гройсман поставила питання про необхідність удосконалення правової бази щодо недоношених дітей з дуже малою вагою при народженні. Завдяки сучасним методам реанімації ці діти виживають. Але потім мають численні проблеми зі здоров’ям. Вони можуть слабо чути, мати вади зору, а також в подальшому в них часто виявляється дитячий церебральний параліч. Всі проблеми цих дітей лягають на плечі їх батьків. А коштує лікування дуже дорого. Тому, якщо держава береться спасати життя таких дітей, треба й піклуватися про їх здоров’я в подальшому.

Присутні прийшли до висновків про необхідність зміни законодавчих норм та реальних механізмів виконання Конвенції про права інвадідів.

Метки:

Sorry, comments for this entry are closed at this time.