Слушать радио киев еврейский

Заборона на пророкування майбутнього

Апрель 14th, 2010 | by admin |

В усі часи державного смутку активізується діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок та хіромантів, які передрікають майбутнє та попит на такі послуги.
Останні роки в Україні дуже широко рекламувалися й поширювалися такі послуги. На сьогодні ними можна скористатися як особисто на сеансі мага, так і з мобільного телефону або у телеефірі. А їх майстри навіть увійшли до Державного класифікатора професій України.

Всі політичні силу парламенту знайшли спільну мову у питанні заборони діяльності паранормальних майстрів.

Авторами законопроекту №6299 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заборони діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів і послуг із пророкування майбутнього (долі)” виступила група депутатів, які представляють всі політичні сили парламенту – Партію регіонів, БЮТ, НУ-НС, КПУ і Блок Литвина.

Автором цього законопроекту є народний депутат України, голова міжфракційної депутатської групи “За духовність, моральність і здоров’я України” Павло Унгурян.

Нові норми закону передбачають заборону діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, а також послуг з пророкування майбутнього або долі, заборона пропаганди й реклами їх діяльності в ЗМІ, а також трансляції передач і програм або їх відеосюжетів за участю вищевказаних осіб.

Як повідомив автор законопроекту Павло Унгурян, “на адресу уряду і народних депутатів України вже тривалий час надходять численні звернення від громадян, християнських конфесій, релігійних і громадських організацій, стурбованих шкодою, яка наносить громадянам України діяльність екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів, а також засилля в ЗМІ і на телебаченні різноманітних комерційних програм, де пропонуються платні послуги сумнівного змісту від так званих знахарів, ворожок і екстрасенсів”.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, діяльність різноманітних екстрасенсів здійснюється безконтрольно, що призводить до масових зловживань у цій сфері, нанесення тяжких психічних травм, обману громадян та шахрайського виманювання грошей.

У зв’язку з цим законодавці запропонували заборонити таку діяльність, призначивши покаранням накладення штрафу від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також буде заборонена реклама і пропаганда послуг та діяльності екстрасенсів, знахарів, ворожок, хіромантів і провісників долі засобами масової інформації.
Професії астролог, ворожка і хіромант передбачається вилучити з переліку Державного класифікатора професій України ДК 003-95 наступні види професій: 5151 – астролог, 5152 – ворожка, 5152 – хіромант.

“Реалізація положень законопроекту призведе до зміцнення психічного, морального та духовного здоров’я суспільства, та очистить теле, радіо мережу від передач та інформації які становлять загрозу для психічного, морального та духовного здоров’я суспільства”, – зазначили депутати.

Якщо закон приймуть і він вступить в дію, а також паралельно з цим знизиться попит українців на ці послуги, можна буде говорити про більшу впевненість громадян у своєму майбутньому й перспективах розвитку України.

Елеонора Гройсман

Метки:
Брянск. Аренда, продажа недвижимости
atmosfera32.ru
картон толстый
товаромания.рф

Sorry, comments for this entry are closed at this time.