Слушать радио киев еврейский

общественно-политическая

01.04.2010 Встреча Президента Украины Виктора Федоровича Януковича с руководителями общественных и политических организаций.

В зале Администрации Президента Украины состоялась встреча Президента Украины Виктора Федоровича Януковича с руководителями общественных и политических организаций.
Президент Украины поприветствовал присутствующих. И сказал, что перед такой уважаемой аудиторией собравшихся будет выступать стоя.

Виктор Федорович показал присутствующим рукописный доклад, который он написал и перечитал на ночь. Отложил его. И сказал, что будет говорить от души обо всем наболевшем и о конкретных шагах, которые уже успело сделать руководство страны за месяц.

«Первый вопрос, который мы будем решать, – это вопрос выполнения закона о социальных гарантиях в части поднятия минимальной заработной платы и пенсий. Этот вопрос сейчас на контроле. Как только будет принят бюджет, мы начнем выполнять этот закон», – сказал Глава государства.

Большую проблему представляет собой подготовка к Евро-2012. «Но мы не будем плакать», – сказал Президент. В отличие от прошлого правительства, нынешнее будет изыскивать возможности для ускоренного наверстывания упущенного. По словам Главы государства, из запланированных в прошлом году на подготовку к проведению Евро-2012 9 миллиардов гривен было использовано лишь 3 миллиарда. Президент пообещал, что к Евро-2012 Украина успеет подготовиться. Это очень важно для имиджа страны, для уважения Украины в мире.

Президент подтвердил свою позицию проведения систематического пошагового реформирования системы для выведения Украины из глубокого кризиса во всех сферах управления, судопроизводства, экономики и образования. Он отметил, что будет делать все необходимое на укрепления позиций Украины, для уважения ее другими странами и повышения ее веса в мировом сообществе.

Президент выразил надежду на дальнейшую продуктивную работу общественных организаций на благо Украины.
Присутствующие очень тепло встречали все сказанное Гарантом.

И поддержали аплодисментами слова ветерана Великой Отечественной войны, сказанные Президенту и новой власти «ТАК ДЕРЖАТЬ!»

В числе приглашенных на встречу Президента

Виктора Федоровича Януковича с руководителями общественных и политических всеукраинских общественных организаций Украины присутствовала Президент Украинского независимого
совета еврейских женщин
Элеонора Наумовна Гройсман.

аіо

пжга

пжшга

gfgfgf

ррпрпр

гадан

дад

анв

пр88

гпжшгва

ололбьб

олролп

оорорл

опоа

ороро

пан

пжа

пг89

гек90

ропора

рлрло

ророр
_____________________________________________________
30.03.2010 В Верховной Раде пытались отправить в отставку министра образования и науки Дмитрия Табачника

Депутаты от БЮТ настоятельно требовали поставить на голосование отставку министра Дмитрия Табачника.
Депутаты удалились на заседание “погоджувальної ради” и приняли регламент для обсуждения этого внеочередного вопроса. Вячеслав Кириленко настаивал на отставке нового министра. И пообещал, что даже если сегодня не удастся принять это решение, он сразу же снова зарегистрирует в Верховной Раде это же постановление об отставке Табачника и будет продолжать добиваться его решения.Регионалы поддержали министра. И сказали, что суть не в нем, а в том, что оппозиция хочет, начав с одного, развалить все назначения нового Президента Виктора Януковича.

jkjlkl

jhjhkkj

Достаточного количества голосов за отставку министра Дмитрия Табачника не набралось.

Вопрос об отставке министра образования вызвал большой интерес СМИ.

jkj

_____________________________________________________
30.03.2010 Сегодня Верховная Рада пополнила свои ряды за счет новых депутатов, зарегистрированных Центральной избирательной комиссией 22 марта 2010.

Подробнее здесь:

http://www.groisman.com.ua/novosti/cvk-registriruet-novyx-deputatov

Все эти депутаты принимали присягу в Верховной Раде сегодня 30 марта.
В зале было оживленно. Во-первых, две недели был перерыв в заседаниях. И сегодня состоялась первое заседание после перерыва. А во-вторых, во время присяги многим депутатам хотелось пожать руку вновь прибывшим сотоварищам.

ujh3

jhij

jhj

jhh

________________________________
24.03.2010 Брифінг Голови парламентського Комітету з питань європейської інтеграції Б.Тарасюка, присвячений результатам Чотирнадцятого засідання Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС, яке відбулося у Брюсселі 22-23 березня 2010 р.

Борис Іванович розповів, що в цілому він задоволений брюсельским засіданням.

Він прокоментував Заключні Заяву та рекомендації.

На його думку, дуже Важливим є той факт, що Україна, як і будь-яка  європейська держава, що поважає права та основні свободи, а також верховенство права,  може звернутися з поданням, що до членства в ЄС.

Б.Тарасюк зазначив, що під час засідання було обговорено широке коло питань у контексті взаємин між Україною та Європейським Союзом, зокрема, щодо переговорного процесу з укладання нової Угоди про асоціацію включно із зоною вільної торгівлі.

Також учасники засідання обговорили питання щодо започаткування Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ – нової парламентської форми співробітництва, яка об?єднує Європарламент і парламенти шести країн – партнерів Східного партнерства.

Голова Комітету на прес-конференції підкреслив, що в роботі цієї парламентської асамблеї братимуть участь 60 депутатів Європарламенту, а також по 10 депутатів парламентів країн-партнерів Східного партнерства (України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії, Білорусі).

Окрім того, обговорено питання внутрішнього розвитку як в Україні (в контексті президентських виборів і формування нових виконавчих структур влади), так і в Євросоюзі (в контексті набуття чинності Лісабонським договором 1 грудня 2009 року, який надав ЄС більш сильне керівництво та посилює роль Європарламенту).

Учасники засідання розглянули перспективи візових взаємин між Україною і Європейським Союзом. Б.Тарасюк нагадав, що на минулому засіданні, за його пропозицією, було утворено Робочу групу Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС, до якої увійшли по 5 представників від кожної сторони. Кінцеву доповідь цієї Робочої групи, відповідно до Заключних Заяви та рекомендацій, ухвалених за результатами Чотирнадцятого засідання КПС, рекомендовано Верховній Раді України і Європарламенту розглянути на своїх пленарних засіданнях для прийняття конкретних рішень.

За його словами, у заключному документі зафіксовано і рекомендацію щодо розширення категорій українських громадян, які можуть користуватися перевагами Угоди про спрощене оформлення віз, а також пошуку належних шляхів спрощення загальних візових процедур для українських громадян з огляду на нове візове законодавство ЄС. Б.Тарасюк підкреслив, що між Верховною Радою України і Європарламентом існує спільне розуміння цього питання.

У контексті візової політики розглянуто питання підготовки так званої “дорожньої карти”, яка має визначити етапи і конкретні положення щодо набуття Україною статусу країни, готової до запровадження безвізового режиму.

Б.Тарасюк повідомив, що єврокомісар Стефан Фюле планує незабаром відвідати Україну для проведення консультацій з українською стороною, зокрема, щодо питань візової політики.

Під час Чотирнадцятого засідання КПС, повідомив Б.Тарасюк, обговорено також питання економічного і секторального співробітництва між Україною та ЄС, співробітництва в газовій сфері тощо.

Акцентувалася увага і на подальшому розвитку співробітництва між Україною і Європейським інвестиційним банком, з яким, за словами Б.Тарасюка, вже укладено контракти на інвестиційні проекти в Україну на суму 500 млн. євро, а також існує перспектива укладення таких контрактів на суму 700 млн. євро.

У питаннях співробітництва в енергетичній галузі зверталася увага на те, що виконання Спільної Декларації (прийнятої на Міжнародній інвестиційній конференції 2009 року з питань модернізації ГТС України) має посилити енергетичне співробітництво між Україною та ЄС і безпеку постачання енергоресурсів.

Окрім того, українська сторона закликала Європейський Парламент та Європейську Раду якнайшвидше прийняти позитивне рішення стосовно виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги ЄС.

jjk

huh

jjh

олгрро

______________________________________________

gvgfkf

Мы задали вопрос Борису Ивановичу, о том, каково его личное мнение о присвоении звания Героя Украины Степану Бандере?

Борис Тарасюк ответил, что считает, что Бандера – действительно герой Украины.

Заинтересованными лицами информация о Бандере и его роли в истории Украины всегда трактовалась неверно.
В нынешней ситуации первыми волну возмущения против присвоения звания героя Украины Бендере подняли поляки и Европейский Союз их поддержал.

Борис Тарасюк не согласен с позицией Евросоюза, рекомендовавшего лишить звания героя Украины Степана Бандеру. Так как это личный суверенный вопрос Украины. И никто не вправе ей диктоавать, кого считать героем, а кого нет. Из заключительного заявления и рекомендаций – “домашнего задания для Украины” этот вопрос был исключен.
_______________________________________________
22 березня 2010 року відбулося засідання ЦВК.
На ньому біли присутні 13 членів комісії.
Місце Усенко-Чорної Жанни Іванівні було вільним.
Центральна виборча комісія зареєструвала 22 депутати Верховної Ради, вибраних за списком Партії регіонів. За прийняття відповідного рішення проголосували всі 13 присутніх на засіданні Центрвиборчкому його члени.

Зокрема, депутатами зареєстровані депутати Ради 5-го скликання, члени ПР: 53-річний Петро Мельник (№ 180 у списку кандидатів), 59-річний Юрій Болдирєв (№ 181), 34-річний Максим Луцький (№182), 46-річний Олег Надоша (№ 183), 54-річний Олександр Козуб (№188), 51-річний Сергій Майборода (№ 189), 61-річний Григорій Калетник (№190), 34-річний Олександр Зац (№193), 49-річний Володимир Личук (№ 195), 30-річний Андрій Пінчук (№ 198), 48-річний Анатолій Горбатюк (№ 199), 50-річний Віталій Заблоцький (№ 200), 38-річний Юрій Чмирь (№202).

Депутатами парламенту зареєстровані також депутати Ради 5-го скликання безпартійні: 46-річний Валерій Келестін (№184), 53-річний Володимир Олійник (№185), 60-річний Володимир Толстенко (№186), 42-річний Владислав Забарський (№196), 58-річний Олексій Кунченко (№203).

Крім них, ЦВК зареєструвала депутатами 38-річного Олексія Боярчука, члена ПР, секретаря Ялтинської міської ради (№ 187), 58-річного Василя Стельмашенка – члена ПР, заступника генерального директора ТОВ «Донтехресурс» (№192), а також Василя Чуднова – члена ПР, начальника Державного управління охорони навколишнього середовища в Івано-Франківській області (№201), 33-річного Дениса Омеляновича – члена ПР, генерального директора закритого акціонерного товариства «АПК-ІНВЕСТ» (№204).

Перед реєстрацією ЦВК визнала відповідних депутатів обраними.

Під час обговорення питання про реєстрацію депутатів заступник голови ЦВК Андрій Магера запропонував комісії вилучити зі списку депутатів Мельника, посилаючись на те, що він продовжує виконувати обов’язки ректора Національного університету Державної податкової служби.

За його словами, до статуту цього вузу були внесені зміни, згідно яким обов’язки директора виконуються на громадських засадах і не передбачають заробітної плати.

На думку Магери, у Мельника можуть з’явитися проблеми у зв’язку з поєднанням цих обов’язків з депутатським мандатом, оскільки, згідно законодавству, посада керівника будь-якого учбового закладу повинна оплачуватися.

За пропозицію Магери проголосували тільки 2 члени ЦВК.

При цьому Центрвиборчком виключив з виборчого списку ПР за їх власною заявою Василя Берташа (№191), Василя Ядуху (№194) і Олександра Ледіду (№197).

11 березня Верховна Рада достроково припинила повноваження 16 депутатів, що входять у фракцію Партії регіонів, у зв’язку з призначенням їх членами Кабінету Міністрів.
Після реєстрації нових депутатів їм були вручені посвідчення депутатів.
Обличчя нових депутатів були спочатку напруженими, а потім радісними. Настрій був піднесеним.

bhb

ghhg

hghg

hjhkjk

hh

jjh

hjh

jjhk

jk

jkjjk

kjkjmnm

jkh

mnmn

jkkj

kjkj

kkj

_______________________________________________
18 березня вібулося засідання “круглого столу” на тему: “Конвенція ООН про права інвалідів: міжнародні зобов`язання та соціально-правова відповідальність держави”

Організатор: Інститут законодавства Верховної Ради України спільно з парламентським Комітетом у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, проектом Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центру зайнятості «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю шляхом забезпечення доступу до зайнятості».

До участі у засіданні були запрошені представники парламентських комітетів, Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, міністерств, Київської міської державної адміністрації, громадських і міжнародних організацій, посольств зарубіжних країн.

ijh

kj

Від Української незалежної ради єврейських жінок в засіданні круглого столу брали участь Гройсман Елеонора та Токар Олександр.

jhh

Були представники організацій інвалідів, які розповіли про свої проблеми представникам державних установ і відомств.

ррирт

hjuj

Елеонора Гройсман поставила питання про необхідність удосконалення правової бази щодо недоношених дітей з дуже малою вагою при народженні. Завдяки сучасним методам реанімації ці діти виживають. Але потім мають численні проблеми зі здоров’ям. Вони можуть слабо чути, мати вади зору, а також в подальшому в них часто виявляється дитячий церебральний параліч. Всі проблеми цих дітей лягають на плечі їх батьків. А коштує лікування дуже дорого. Тому, якщо держава береться спасати життя таких дітей, треба й піклуватися про їх здоров’я в подальшому.

Присутні прийшли до висновків про необхідність зміни законодавчих норм та реальних механізмів виконання Конвенції про права інвадідів.
__________________________________________________
Питання законодавчого забезпечення і практики захисту дітей від насильства обговорено під час “круглого столу”, організованого Комітетом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

На захід були запрошені представники громадських та міжнародних організацій. Від Української незалежної ради єврейських жінок( УНРЄЖ) були присутні Президент УНРЄЖ Гройсман Елеонора Наумівна та директор Центру по боротьбі з насильством і торгівлею жінками та дітьми при УНРЄЖ Токар Олександр Захарович.

hh

hjh

Відкриваючи захід, голова Комітету Павло Костенко зазначив, що Верховна Рада вже прийняла низку законів щодо захисту дітей від фізичного та психічного насильства, жорстокого поводження з дітьми, експлуатації, в тому числі сексуальної. Зокрема, з метою посилення соціального і правового захисту дитинства 5 березня 2009 року, було ухвалено Закон “Про Загальнодержавну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”. На засіданні зазначалося, що значну увагу в документі відведено захисту прав дітей різних категорій, запобіганню соціального сирітства, подоланню бездоглядності та безпритульності серед дітей, боротьбі з використанням дитячої праці, торгівлею дітьми, сексуальною експлуатацією, іншими формами жорстокого поводження з ними.
Крім цього, у Верховній Раді готується до ратифікації Конвенція Ради Європи № 201 про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального розбещення. Ратифікація цього документу, на думку народних депутатів, сприятиме створенню ефективного механізму боротьби з сексуальною експлуатацією дітей, зокрема дитячою порнографією і проституцією, та іншими формами сексуального розбещення дітей.
Учасники “круглого столу” також зазначили, що Україна – одна з 25 країн світу, які повністю заборонили на законодавчому рівні насильство над дітьми в будь-яких проявах.

Однак, за словами виступаючих, проблема насильства над дітьми залишається актуальною для України. Тому, наголосили члени Комітету, вкрай важливою сьогодні є думка фахівців щодо низки питань відповідної проблематики, а саме: конкретних кроків з виконання Загальнодержавної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2016 року”; створення дієвого механізму виявлення та реагування на випадки насильства над дітьми; аналізу необхідних законодавчих змін з огляду на перспективу ратифікації Конвенції Ради Європи № 201; практики захисту прав дитини; соціальної підтримки дитини, яка зазнали насильства; можливостей захисту потерпілої дитини в судовому процесі.

uuk

Довгостроковий експерт Ради Європи Моніка Платек зазначила, що в Україні є передові закони. Треба лише налагодити механізми їх застосування.

hjhjj

Юкіє Мокуо, Голова представництва Дитячого фонда (ЮНІСЕФ) в Україні розповіла, що проблема насильства над дітьми – це проблема не тільки України, а й інших країн світу.

hh1

Христинова Ганна, кандидат юридичних наук, доповіла про Законодавство України з питань протидії сексуальному розбещенню та сексуальній експлуатації дитини та шляхи його адаптації до вимог Конвенції Ради Європи №201

jj

Стефанiв Надiя Степанiвна, Заступник Голови суду – голова судової палати Івано-Франківської області, розповіла про застосування на практиці спеціальних кімнат для допиту дітей-свідків. Які допомагають захистити дитину й зменьшити психічне травмування.

kjj

Середницька Алла Дмитрівна, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини, розповіла про покращення в роботі Міністерства освіти і науки щодо запобігання насильства в сім ї.

jkk

Костицький Василь Васильович, Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, наголосив, що зараз суспільство потерпає від інформаційного насильства над дітьми. Телевізор та інтернет є джералами інформаційної агресії. А всесвітня павутина педофілів листується з нашими дітьми по інтернету. 37 відсотків підліткі готові порушувати закон. Також діти готові відтворювати насильство.

За підсумками “круглого столу” ухвалено рішення про створення робочої групи з метою підготовки відповідних змін до чинного законодавства, які передбачали б удосконалення системи захисту дітей від насильства в Україні.

Страницы: 1 2 3 4 5 6