Слушать радио киев еврейский

общественно-политическая

2.03.2010 Сьогодні відбулась робоча зустріч Президента Української незалежної ради єврейських жінок Елеонори Гройсман з Віктором Олійником, доктор педагогічних наук, професором, ректором Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України, заступником голови Громадської Ради освітян і науковців.

В ході зустрічі обговорювалися питання співпраці Міжнародної ради єврейських жінок та Громадської Ради освітян і науковців  заради покращення рівня освіти та впровадження в Україні освітніх програм міжнародного рівня. Сторони вирішували питання обміну досвідом та проведення міжнародних семінарів для впровадження та розвитку сучасних освітніх програм в Україні.

jhj

Елеонора Гройсман з Віктором Олійником, доктором педагогічних наук, професором, ректором Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України, заступником голови Громадської Ради освітян і науковців.
_________________________________________________
Украина выбирает президента.
Выборы прошли в два тура.

И большинство голосов с отрывом  3.48% от Юлии Тимошенко получил Виктор Янукович.
Какой будет новая власть в стране еще не ясно. Поживем, – увидим.

В любом случае, есть ощущение новизны и перемен. При той безнадежности, которая овладела людьми последнее время, – это уже благо. Уж очень устали мы от психоза пандемичного свиного гриппа, предвыборной истерии на фоне ухудшения качества жизни каждого в отдельности украинца.

kjkjhj

hjj

jjhu

jiji

jkjkjkkhjhj

jkjkjkj

kjkhj

kkjjjj

okk

kjkjm

Новини
ЦВК ЗАТВЕРДИЛА ЗРАЗОК ПОСВІДЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

16 лютого Центральна виборча комісія на своєму засіданні, яке провів її Голова Володимир Шаповал, затвердила зразок посвідчення Президента України. Відповідне посвідчення матиме розмір 180 х 125 мм, у ньому, крім прізвища, імені й по батькові Президента України, буде також зазначено дату чергових виборів, на яких його було обрано.
________________________________________________
Українська незалежна рада єврейських жінок входить до складу Міжнародної ради єврейських жінок МРЄЖ (ICJW), (головний офіс в Ізраїлі), а також є філіалом Європейської ради єврейських жінок (головний офіс в Англії).

МРЄЖ представляє інтереси єврейських жінок по всьому світу.

Створена у 1912 році МРЄЖ представлена 52 жіночими організаціями в 47 країнах світу,

які борються за соціальну справедливість й добробут для всіх рас та віросповідань. МРЄЖ забезпечує право голосу жінок у всьому світі. А також захищає права жінок, сімей та їх національну самобутність.

МРЄЖ представляє єврейських жінок із всіх верст населення на всіх важливих міжнародних форумах.Стратегічним положенням МРЄЖ є протистояння та реагування на протиправні дії відносно єврейських громад та жінок в цілому. В Організації об’єднаннях Націй (ООН) МРЄЖ має консультативний статус недержавної організації (НДО). При Економічній та Соціальній Раді (ЕКОСОР). Й має постійні делегації в Нью-Йорку, Женеві, Відні й Парижі. Представники МРЄЖ регулярно присутні на засіданнях Генеральної Асамблеї ЕКОСОР, ЮНІСЕФ та ЮНЕСКО, де приймають участь в консультаціях разом з іншими НДО. МРЄЖ також представлена в Раді Європи, в Європейському Жіночому Лобі, Раді релігій світу й Міжнародній Коаліції з прав людини.

В 2006 році ми, жінки, громадянки України, по національності єврейки, подали заявку на включення нас до складу Міжнародної Ради єврейських жінок (ICJW), яка об’єднує жінок із 47 країн. Ми плідно працювали на території України, втілюючи в життя основні напрямки діяльності ICJW: сприяння розвитку жіночого лідерства; сприяння запобіганню насильства над жінками, продажі жінок, порушенню їх прав, формуванню відносин на засадах рівноправ’я; захист громадянських прав єврейських жінок та членів їх сімей;сприяння підвищенню ролі єврейської жінки, що проживає в Україні, в суспільному житті України та інших держав; сприяння в наведенні тісних контактів між єврейськими жінками України та інших країн.

У вересні 2009 року Україну відвідала з робочим візитом голова Європейської Ради єврейських жінок Джилиан Голд. Вона ознайомилась з нашою діяльністю й високо оцінила її результати.

Наша організація Українська незалежна рада єврейських жінок представлена в сімнадцяти областях України.

Нас проінформували, що в листопаді 2009 року робочих зборах на в Празі, було розглянуто питання про прийняття Української незалежної ради єврейських жінок до складу Міжнародної Ради єврейських жінок в якості повноправного члена на конвенції Міжнародної Ради єврейських жінок, яка відбудеться в травні 2010 року в Кейптауні.

Мною, як Президентом Української незалежної ради єврейських жінок, було отримано запрошення на історичну подію прийняття української організації «Українська незалежна рада єврейських жінок» до складу міжнародної організації Міжнародної Ради єврейських жінок (ICJW)на Конвенції в Кейптауні, яка відбудеться у травні 2010 року.Відомості про Українську незалежну раду єврейських жінок та її керівника Гройсман Елеонору Наумівну внесені в офіційний каталог Конвенції МСЄЖ (ICJW) 2010 року.

Лилиан Голд, Президент европейского совета еврейских женщин, в гостях
у Элеоноры Гройсман.

kjh

hhh

ugug

hjhjhuy

09

jkgh

Встреча лидеров общественности Украины и Европейского .Союза с Главным раввином Украины и Киева Яковом Дов Блайхом.

gh

ui

Страницы: 1 2 3 4 5 6